Zümrüdüanka 23.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Zümrüdüanka 23.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümü 16 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zümrüdüanka bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/c1xts

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Zümrüt’ün ani rahatsızlığıyla ortaya çıkan sağlık sorunu; genç çifti yeni bir sınavın eşiğine getirir. Bu sınavdan ya güçlenerek ya da ayrılarak çıkacaklardır.

Suhandan’ın hamileliği konakta soğuk rüzgârlar estirir. Sağlanan ateşkes ile Özgüçleri hayatlarından çıkardıklarını düşünen Demirkanlar, kendilerini tekrar bir kaosun içinde bulur. Bu habere tek sevinen ise Zümrüt’tür.

Adım adım Demirkan olmaya doğru giden Meliha’nın yaptığı bir hata, hem Zümrüt’ü hem de ailesini utanca boğar. Ülfet ve Rüstem arasında yaşanan büyük hesaplaşma, o güne kadar iki tarafın da sakladığı bir sırrı ortaya çıkarır.

Girdikleri sınavdan güçlenerek çıkmaya karar veren Zümrüt ve Serhat, önlerindeki tek seçeneği kabul ederek kendilerine yeni bir sayfa açar. Ancak bu sayfada onlarla birlikte üçüncü bir kişi daha olacaktır.

6 Yorum Var

 1. Anonim

  15 Aralık 2020 - 23:07

  Yorum gonder diyonuz ya niye carsamba akşamına Zaten Benim adim melek dunya ona kilitleniyor ne guzel herkes cumartesi aksami zümrüdü ankayi seyrederdi ben hastasiyim benim adim melek izliyom

 2. Kırlangıç

  14 Aralık 2020 - 13:43

  Ya senaristler deniz taşıyıcı anne olmasın zümrüt hamile olsun böyle bir saçmalık yapmayın yaaaaa duy bizi senaristler lütfen yaa yoksa izleyici kaybedersiniz zaten reytingler ortada bize zümrüt serhat mutlu sahneler gösterin artık duyun bizi

 3. Anonim

  14 Aralık 2020 - 13:40

  Ya ne olur senaristler su denizi gönderin taşıyıcı anne deniz olmasın biz zümrüt hamile olsun istiyoruz deniz taşıyıcı Anne olursa çok saçma olur ya lütfen duyun sesimizi zümrüt ve Serhat mutlu olsun artık duy sesimizi senarist

 4. Mina

  14 Aralık 2020 - 02:14

  Lütfen Deniz gitsin çok sıkıldık Denizden Serhat ve Zümrüt mutlu olsun taşıyıcı anne falan çoook sacma

 5. Anonim

  13 Aralık 2020 - 22:07

  Çok sıkıldık artık hamit’in ölmesi dizi bitirdi zaten

 6. Anonim

  13 Aralık 2020 - 19:56

  Saçma artık ya deniz gitsin

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.