Zümrüdüanka 4.Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 4.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümü 15 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zümrüdüanka bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/wrljt

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Öfkeyle kalkıp zararla oturan Abbas, Zümrüt’ün yaptığını asla unutmayacaktır. Zümrüt, olanlardan Serhat’a bahsetmese de yaşadıklarını kolay kolay unutamaz. Azimet, Zümrüt’ün Demirkan Konağı’ndaki varlığını kabullenmeye niyetli değildir. Abbas ise kafasındaki şüphelere bir cevap bulmak için Ülfet ve Meliha’nın kapısını çalar. Sonuçta eline geçen şey onu bile şaşırtacaktır. Öte yandan Ülfet, Rüstem’i kendinden uzaklaştırmaya devam ederken başına geleceğin farkında değildir. Saniye’nin her geçen gün Serhat’a daha fazla yakınlaşması ise Zümrüt’ü büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır. Zümrüt, Serhat’ı bir kez daha kaybetmeye razı olacak mıdır? Holdingdeki yetkilerini Serhat’a kaptırmak üzere olan Abbas buna nasıl karşılık verecektir? Serhat, Abbas’ın kurduğu oyunu nasıl bozacaktır?

6 Yorum Var

 1. şayeste

  17 Şubat 2020 - 17:48

  Alp Navruz bu dizide hem yakışıklı, hem karizmatik hem inandırıcı oynuyor… Sakal bırakmak yakışmış.. TRT 1 deki dizisinde bu kadar performans gösteremiyordu. Dizinin konusundan belki.. çok yavan gitti o dizi.Hem de karmaşıktı… Burda peri bacalarının bütün görselliği çıkıyor. Balonları az gösteriyorlar. Yöresel evleri göstermekten ziyade ( yıkık-yumuk yerler) Türkiyenin Turizm cenneti bir yerde çekilen bu dizi doğal güzelliklere daha fazla yer vermeli, tanıtmalı bölgeyi… Ancak evlerden kaçıp-kovalamaca izliyoruz… nerdeyse mafya dizisi diyeceğim…

 2. Anonim

  16 Şubat 2020 - 22:59

  Valla her yerde herşey olabilir dizi güzel sırf alp navruz için bile dizi seyredilir ekranlara çok yakışıyor karakterin hakkını veriyor Hatice Aslan hiç olmamış oysa kendisi çok beğenirim ama o konuşmayı taklit etmesi çok kötü olmuş yapamamış bence uyarın konuşmasını normale çevirsin şive yapmaya çalışmasın çok abartı olmuş zümrüt desen çok mi aradılar acaba çok donuk rol yetenegi sıfır

 3. saadet

  15 Şubat 2020 - 23:36

  Kötüleri baş tacı ediyorsunuz. Serhat kumpas karşılığı tutuklandı… Abbasın kızı babasının ne mal olduğunu biliyor. Genç çocuğu öldürdü.. Bu çocuğun babası nereye kayboldu? Nevşehir bölgesinde böyle olaylar hiç olmaz. Ancak dışardan gelen ve oraya yerleşenler bu gibi olaylara karışır.. Zaten olay diye bir şey hiç olmaz bölgede. Hatice Aslan rolünü oynayamıyor. Çemkirerek konuşma hiç yok. Abartılı olmuş. Zümrüt çok pasif kendini savunamıyor.. Beş para etmez amcasını otelde savunacağım diye yaktı kendini Serhat… ölen çocuğun babasına saldırmıştı. komployu güzel hazırlamış Abbas. Ama suçlular cezasını çekmeli Seyirciyi aptal yerine koymayın.

  1. İpek

   16 Şubat 2020 - 23:00

   Seyirciyi niye aptal yerine koysunlar ki ? tabiki suçlu cezasını çekecek sonucda serhat aklanır

   1. saadet

    17 Şubat 2020 - 17:39

    Serhat’ı tutuklayarak aptal yerine koyuyorlar bizi. Abbas Ürgüp’de üçkağıtçılığı ile tanınmış biri.. Acaip rol yapar bu Selim Bayraktar.. Mazlumların aklandığı gerçek hayatta hiç görülmedi.. Serhat o kadar şaşkın ki amcasının komplosunu bile çözemedi…

    1. Anonim

     17 Şubat 2020 - 22:00

     Çözer merak etmeyin dizi bu acele etmeyin 😂

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.