Zümrüdüanka 5.Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümü 22 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zümrüdüanka bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/91f5m

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Serhat’ın polisler tarafından götürülmesi Demirkan Holding’de bomba etkisi yaratmıştır. Perişan olan Azimet başlarına gelen bütün felaketlerden Zümrüt’ü sorumlu tutuyordur. Bir kez daha Serhat’ı kaybetmek istemeyen Zümrüt, onun masumiyetini ispatlamak ve Serhat’ı özgürlüğüne kavuşturmak zorundadır. Ülfet ise Rüstem’deki değişimin sebebini öğrenir. Karı koca arasında geçen sert hesaplaşma Ülfet’in yaralarını deşer. Abbas, Serhat’tan sonsuza dek kurtulmak için yeni bir plan yaparken kaldıramayacağı kadar ağır bir darbe yiyeceğinden habersizdir. Bunun sonuçları sadece Abbas’ı değil tüm Demirkan Konağı’nı darmadağın edecektir. Zümrüt, Abbas’ın son hamlesini nasıl atlatacaktır? Serhat’ı kurtarabilmek için kimden yardım isteyecektir? Serhat ailesini bir arada tutmayı başarabilecek midir?

4 Yorum Var

 1. sena kara

  24 Şubat 2020 - 16:11

  Dizi çok saçma başroldeki kız çok kotü bide bana mi öyle geliyor bilmiyorum ama dizi de bır aşk ve mavi havasi sezdim ben

 2. Anonim

  20 Şubat 2020 - 12:43

  Senarist dizinin tutamayacağı bildiğim için Alp Navruz başrol secmiş belli ki yoksa dizi berbat 👎👎👎

 3. Anonim

  19 Şubat 2020 - 13:42

  Senaryo berbat roller yapmacık …

 4. MERAL

  19 Şubat 2020 - 00:48

  Ne kadar salak insanlar var.Ölen çocuğun babası bilmiyormu Abbasın nasıl biri olduğunu.Otelde amcasına arka çıkıp adamın boğazına sarılan Serhat hemen suçlu diye hapise atılır mı inandırıcı değil.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.