Zümrüdüanka 8.Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümü 14 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zümrüdüanka bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qxy4h

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Niyazi Çavuş’un söyledikleriyle soluğu Abbas’ın karşısında alan Serhat, karşısında Azimet’i bulacaktır. Annesinin ölümü ile ilgili öğrendikleri ise Serhat’ı perişan eder. Zümrüt, Kudret’in tehditlerinden sonra gergin bir halde konağa döner. Tüm sıkıntılarına rağmen Serhat ve Zümrüt, Körkuyu mahallesinin mağdur sakinlerine yardıma giderler. Burada Serhat’ın kulağına çalınan bazı sözler onun Zümrüt’e karşı yumuşayan tavrını değiştirecektir. Konakta kalmaya başlayan Meliha’yı kendisi için tehlike olarak gören Fitnat, onun gözünü korkutmaya kararlıdır. Bu arada Suhandan’ın nikahı için hazırlıklar tamamlanmıştır. Özgüçlerin hain planlarından habersiz olan Demirkanlar düğün alanında yerlerini alırlar. Suhandan’ı evlilikten vazgeçirmeyi başaramayan Serhat ise sessiz ve derinden bir hazırlığın içerisindedir. Serhat, Zümrüt’e karşı yumuşayacak mıdır? Özgüçlerin kurduğu tuzağa kimler düşecektir? İki aile arasındaki gerilim kimlere zarar verecektir?

2 Yorum Var

 1. Kutup yıldızı

  15 Mart 2020 - 20:18

  Övgüçler çıksın diziden. Dizinin üçte biri hayal, rüya ve geçmişe dönük anlarla geçiyor. Bazi sahneler abartılı.
  Suhandan evlenmiş ihsan konakta casusluk yapiyor. Bir sürü siyah adamlardan eser yok.
  Abbasli sahneler müthiş. Dizinin en tehlikeli kadını Azimet. Abbas da ayni anası. Bir de olaylar cok hizli gidiyor. Birini sindiremeden hemen baska entrika aci… ama cok güzel. Fragmanı erken verin bu sefer… lutfen

 2. Anonim

  14 Mart 2020 - 23:09

  9 fragmanı

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.